Bramy garażowe

W naszej firmie znajdą państwo bramy segmentowe firmy Novoferm. Charakteryzują się one wyjątkową bezawaryjnością oraz stabilnością. Konstrukcja złożona z paneli i pianki poliuretanowej zapewnia elastyczność konstrukcji oraz doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną.

Pilot do drzwi garażowych

ISO 20

Brama segmentowa ISO 20 posiada panele o grubości 20 mm i zapewnia dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną (współczynnik izolacyjności cieplnej K = 1,0 W/m2K). Iso 20 może być montowana w nowo budowanych oraz w remontowanych garażach. Charakteryzuje się stabilnością i sztywnością podczas pracy, dzięki dwuściennym, cynkowanym ogniowo elementom stalowym. Różne opcje wykończeń pozwalają dopasować bramę do estetyki budynku, a możliwość szybkiego montażu, dzięki wstępnie zmontowanym elementom bramy, czyni ją niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Bramę segmentową iso 20 można montować w garażach o szerokości od 2250 do 3000 mm.

brama-segmentowa-iso20-05.jpg

ISO 45

Segmentowa brama ISO 45 garażowa zbudowana jest z paneli (np. o grubości 45 mm), które wypełnione są pianką poliuretanową. Odpowiednio połączone, tworzą płaszcz bramy – konstrukcję stabilną, a jednocześnie na tyle elastyczną, by bez problemu mogła „schować się” pod sufitem garażu, nie zabierając cennej przestrzeni wewnątrz. 

Brama segmentowa jest rozwiązaniem optymalnym, pozwala bowiem, w przeciwieństwie do bramy uchylnej, na pełne wykorzystanie przestrzeni przed wjazdem. Pionowy sposób otwierania jest nie tylko efektywny, ale też o wiele bezpieczniejszy dla użytkowników.

ISO 70 PREMIUM PLUS

bramy garażowe Novoferm ISO 70 Premium Plus doskonale chronią wnętrze przed wiatrem i niskimi temperaturami. Ocieplenie skutecznie zabezpiecza przed nadmiernym wychłodzeniem wnętrza garażu i przyległych do niego (zarówno w pionie, jak i w poziomie) pomieszczeń mieszkalnych – nawet zimą. Dzięki temu rozwiązaniu unikniesz strat ciepła, jednocześnie wpływając korzystnie na bilans cieplny całego budynku.

Sprawdź konfigurator bram garażowych aby sprawdzić jaki produkt będzie najbardziej odpowiadał twoim potrzebom!