top of page
logov2.png

Bramy garażowe

Nowoczesność i niezawodność

Każdy z naszych producentów oferuje zupełnie inny produkt, to pozwala nam stworzyć  indywidualną ofertę idealną dla ciebie.

Systemy bram garażowych

ISO 20

Brama segmentowa ISO 20 posiada panele o grubości 20 mm i zapewnia dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną (współczynnik izolacyjności cieplnej K = 1,0 W/m2K). Iso 20 może być montowana w nowo budowanych oraz w remontowanych garażach. Charakteryzuje się stabilnością i sztywnością podczas pracy, dzięki dwuściennym, cynkowanym ogniowo elementom stalowym. Różne opcje wykończeń pozwalają dopasować bramę do estetyki budynku, a możliwość szybkiego montażu, dzięki wstępnie zmontowanym elementom bramy, czyni ją niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. 

brama-segmentowa-iso20-05.jpg

ISO 45

Segmentowa brama ISO 45 garażowa zbudowana jest z paneli które wypełnione są pianką poliuretanową. Odpowiednio połączone, tworzą płaszcz bramy – konstrukcję stabilną, a jednocześnie na tyle elastyczną, by bez problemu mogła „schować się” pod sufitem garażu, nie zabierając cennej przestrzeni wewnątrz. Brama segmentowa jest rozwiązaniem optymalnym, pozwala bowiem, w przeciwieństwie do bramy uchylnej, na pełne wykorzystanie przestrzeni przed wjazdem. Pionowy sposób otwierania jest nie tylko efektywny, ale też o wiele bezpieczniejszy dla użytkowników.

csm_brama-garazowa-iso45_78b7a890dc.jpg

ISO 70 PREMIUM PLUS

bramy garażowe Novoferm ISO 70 Premium Plus doskonale chronią wnętrze przed wiatrem i niskimi temperaturami. Ocieplenie skutecznie zabezpiecza przed nadmiernym wychłodzeniem wnętrza garażu i przyległych do niego (zarówno w pionie, jak i w poziomie) pomieszczeń mieszkalnych – nawet zimą. Dzięki temu rozwiązaniu unikniesz strat ciepła, jednocześnie wpływając korzystnie na bilans cieplny całego budynku.

csm_Garagen-Sektionaltor-ISO-70-Galerie-

Konfigurator

jakabrama.pl

Sprawdź jakiej bramy potrzebujesz do swojego domu, dzięki naszemu zaawansowanemu konfiguratorowi, który pozwoli ci na zapoznanie się z systemami, kolorami, przetłoczeniami itp. Pozwoli Ci to również na uzyskanie podstawowej wyceny dla twojej bramy.

Masz więcej pytań?

zadzwoń do naszego przedstawiciela

Przedstawiciel Handlowy

Krzysztof Witkowski

tel. 667 102 111
tenilo.okna@gmail.com

 Nasz lokal handlowy 

ul. Galla Anonima 3

85-790 Bydgoszcz

bottom of page