Drewniane okna

Okna PVC

VEKA SOFTLINE 82

Bezkompromisowy system spełniający najbardziej rygorystyczne wymogi. Profile Softline 82 MD mają współczynnik przenikania ciepła o wartości 1,0 W/m²K. Przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Ug=0,7 W/m²K okno będzie miało U równe 0,91 W/m²K, co odpowiada wymogom stawianym domom energooszczędnym. Z pakietem szybowym o Ug=0,4 W/m²K okno będzie miało Uw=0,7 W/m²K, co pozwala montować je w domach w standardzie pasywnym.

VEKA_motion_S_82_360_0000.png
VEKA_motion_82_360_0000.png

Stylowe, ekologiczne, ciepłe to słowa które w idealny sposób opisują ten system. Okna sprawdzą się zarówno w nowoczesnej jak i tradycyjnej stylistyce architektonicznej. Perfectline to profile produkowane w całości w systemie 5-komorowym. wyposażone w pakiet szybowy z ciepłą ramką o współczynniku przenikania ciepła wynoszącym 1,0 W/m²K, pozwalają zbudować okna o Uw= 1,2 W/m²K. Jeśli szyba zespolona będzie miała jeszcze lepsze parametry ciepłochronności, to U całego okna może być niższe niż 1,0 W/m²K.

VEKA PERFECTLINE

VEKA MOTION 82 MAX

VEKA_perfect_ST_360_0000.png

TROCAL 76

VEKA MOTION 82

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 jest skonstruowany na bazie energooszczędnego systemu nowoczesnych profili okiennych VEKA. Profile w wersji standardowej mają współczynnik przenikania ciepła Uf=1,4 W/m²K. System występuje w dwóch wersjach: VEKAMOTION 82 oraz

 VEKAMOTION 82 z nakładką aluminiową.
Cechuje go doskonała energooszczędność dzięki wielokomorowym profilom, a także progowi o bardzo dobrej termoizolacyjności, który jest wykonany z cieplejszego niż aluminium tworzywa PVC. Podłoga przy drzwiach nie jest więc zimna!

TROCAL 70

Nowoczesny system okienny w ponadczasowej stylistyce - Trocal 70 AD z uszczelką przylgową. Najbardziej optymalna głębokość zabudowy 70 mm. System ten pozwala na znaczne oszczędności na kosztach ogrzewania ze względu na podwójną ochronę termiczną, a także zapewnia wysoką izolację akustyczną i optymalne zabezpieczenie przed włamaniami.

Wybór podwyższający jakość życia. Okna Trocal 76 spełniają wymogi przeszłości poprzez kształt geometrii, funkcjonalność, statykę, współczynniki izolacji termicznej i akustycznej, a nawet ochronę środowiska! Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko i sprawnie, a korzystanie z okien komfortowe.

System drzwi podnoszono-przesuwnych VEKAMOTION 82 MAX jest skonstruowany na bazie energooszczędnego systemu nowoczesnych profili okiennych VEKA. Profile osiągają Uf na poziomie 1,3 W/m²K. System występuje w wersjach

VEKAMOTION 82 MAX oraz

VEKAMOTION 82 MAX z nakładką aluminiową.
Cechuje go doskonała energooszczędność dzięki wielokomorowym profilom, a także progowi o bardzo dobrej termoizolacyjności, który jest wykonany z cieplejszego niż aluminium tworzywa PVC. Podłoga przy drzwiach nie jest więc zimna!

Uzyskaj wycenę

Każdy z naszych produktów jest dobierany indywidualnie na zamówienie, dlatego po dokładne informacje skontaktuj się z nami.

Nie martw się wycena jest całkowicie darmowa!

Dziękujemy za przesłanie!

Biały Modern House