top of page
logov2.png

Okna PCV

Szeroka oferta

Każdy z naszych producentów oferuje zupełnie inny produkt, to pozwala nam stworzyć  indywidualną ofertę idealną dla ciebie.

 Nasi producenci okien PCV

Logo KAWKA 800 px rgb.jpg

Firma Kawka to doświadczony producent okien działający już 16 lat na polskim i zachodnioeuropejskim rynku. Ich flagowy produkt oparty na systemie Schüco Living charakteryzuję się kunsztownym wykonaniem, doskonałą statyką i ciepłem jakiego nie zapewni żaden inny profil PVC na rynku.

dobroplast_logos_RGB-02-1 (1).png

Dobroplast to jeden z największych producentów okien na polskim rynku, są obecnie w posiadaniu najnowocześniejszego parku maszynowego w Europie. Ich produkty charakteryzują się przede wszystkim niską ceną oraz zaskakująco wysoką jakością. Dodatkowo ich produkty posiadają aż do 10 lat gwarancji!

logo.jpg

Bona to producent istniejący od 1994r. Od daty założenia specjalizują się w systemach PCV firmy Veka. Ich produkty wyróżniają się wysoką, jakością i statyką uzyskiwaną dzięki najlepszym materiałom, automatyzacji produkcji i zastosowaniu najlepszych okuć firmy Winkhaus.

Tafle szkła

Profile PCV w ofercie

Specjalnie wyselekcjonowana oferta pozwala nam za każdym razem dobrać produkt idealny dla potrzeb klienta

Schuco LivIng

Bezkompromisowy profil dla najbardziej wymagającego inwestora. O doskonałej statyce i współczynniku przenikania ciepła

P-Line

Produkt idealny dla nowych inwestycji, posiadający doskonały współczynnik przenikania ciepła

Invest Line

Produkt stworzony specjalnie dla programu "Czyste powietrze". Charakteryzuje go świetny stosunek ceny do jakości.

Ovlo

Profil doskonały do adaptacji budowlanych, sprawdzi się w kamienicach oraz blokach.
 

Veka Softline

Najbardziej rozpoznawalny system okienny w Polsce. Profil najwyższej jakości i wysokiej estetyce

Okno oknu nierówne

Czyli czym właściwie różnią się systemy okienne?

Jeszcze nie tak dawno temu różnice między tanimi, a drogimi oknami PCV były o wiele bardziej zauważalne. Drogie profile były wyposażone w pakiety 3-szybowe, były grubsze i zauważalnie cieplejsze. Dziś te różnice są o wiele mniej zauważalne dla zwykłego konsumenta, jednak wciąż są niesamowicie ważne.

Statyka

Najważniejszą różnicą między tanimi a drogimi profilami jest ich statyka. Zestawiając ze sobą profile znacząco różniące się ceną zauważymy, że ten droższy posiada o wiele grubsze wzmocnienia stalowe, co przekłada się na większą odporność na uszkodzenia termiczne i odkształcenia, co bezpośrednio przekłada się na o wiele lepszą żywotność produktu.

Utrata współczynnika przenikania ciepła

Niewiele konsumentów jest świadomych faktu, że ich okna z roku na rok stają się coraz "zimniejsze". Profile premium charakteryzują się o wiele wolniejszą utratą ciepła, jest to spowodowane m.in zastosowaniem uszczelek z syntetycznego kauczuku EPDM które wykazują zdolność tzw. „powrotu elastycznego” dzięki której okna zachowują szczelność nawet w przy ekstremalnie niskich temperaturach

Wyposażenie

Wyposażenie okna jest niesamowicie ważne w codziennym użytkowaniu. Standardowym wyposażeniem dla okien premium jest wielostopniowa mikrowentylacja która pozwala na lekkie rozszczelnienie okna niezauważalne z zewnątrz. Okna oparte o systemy Schüco posiadają również systemowe ślizgi które pomagają bezproblemowo zamknąć okno bez nieprzyjemnego ocierania, a po jego zamknięciu rozkładają one masę skrzydła w taki sposób, aby okucie mogło odpoczywać.

Profil Schuco LiVing 82

Przekrój profilu Schüco LivIng82 MD

Zalety uszczelki z EPDM

Wykres przedstawiający zalety uszczelek z EPDM

Masz więcej pytań?

zadzwoń do naszego przedstawiciela

Przedstawiciel Handlowy

Krzysztof Witkowski

 Nasz lokal handlowy 

ul. Galla Anonima 3

85-790 Bydgoszcz

bottom of page