logov2.png

Rolety zewnętrzne

Najwyższa jakość

Nasze rolety zewnętrzne są oparte na najwyższej jakości polskich systemach firmy Aluprof. O wysokiej klasie antywłamaniowości.

Nasi producenci rolet zewnetrznych

pobrane.png

Firma Intrax to jeden z czołowych producentów rolet zewnętrznych w Polsce. Posiadają zaawansowany park maszynowy dzięki któremu każda roleta jest wykonana na tym samym wysokim poziomie, zachowując przy tym niską cenę.

LOGOTYP_POZIOMY_CIEMNY_300.png

Reflex to mała, lokalna manufaktura produkująca rolety. Dzięki niej zawdzięczamy tak krótki czas realizacji zamówień na rolety zewnętrzne. W tej firmie każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przez te same ręcę które ją samodzielnie składały

Dlaczego warto kupić rolety zewnętrzne?

Rolety zewnętrzne to system, który nie tylko zapewnia nam prywatność i ciszę w domu. Gwarantuje on również poprawę bilansu energetycznego budynku, dzięki czemu zimą jest nam cieplej, a latem chłodniej. Co pozwala nam efektywnie oszczędzać na rachunkach.

Aluprof, jako pierwszy systemodawca w Polsce posiada w ofercie systemy rolet antywłamaniowych o klasie RC3 akredytowane przez niezależne laboratoria badawcze. Sprawia to, że możemy czuć się pewnie i przede wszystkim bezpiecznie w naszym domu.

Nasze rolety są wykonywane z wysokiej jakości materiałów zapewniających niezawodność konstrukcji i niepowtarzalny design. Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przez kontrolerów jakości na taśmie produkcyjnej

Nowoczesny Dom Drewniany
Image by Stephan Bechert

Dowiedz się więcej

Poznaj systemy i sposoby sterowania

Masz więcej pytań?

zadzwoń do naszego przedstawiciela

Przedstawiciel Handlowy

Krzysztof Witkowski

tel. 667 102 111
tenilo.okna@gmail.com

 Nasz lokal handlowy 

ul. Galla Anonima 3

85-790 Bydgoszcz

Możesz do nas również przyjechać

porozmawiamy o roletach przy kawie