Twój najlepszy dostawca rolet zewnętrznych 

aluprof_logo.png

Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, zapewnia prywatność i spokój, a także jest skuteczną barierą antywłamaniową.

Rolety firmy Aluprof są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, natomiast latem zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający ulgę zmęczonym oczom.

Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie.

 

Najważniejszą zaletą jest to, że Aluprof jest pierwszym polskim systemodawcą, który w ofercie posiada system rolet antywłamaniowych w klasie RC3. Potwierdziły to badania, przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodne z normą PN-EN 1627:2011. Dzięki zastosowaniu tego systemu roletowego możemy mieć pewność, że nasz dom jest bezpieczny pod naszą nieobecność - w czasie wakacji, urlopu czy też ferii zimowych.

AdobeStock_212664873.jpeg

Dowiedz się więcej

Aby uzyskać wycenę i darmowy pomiar skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli handlowych

Tymoteusz Witkowski

tymoteusz@tenilo-okna.pl

+48 798 303 865

Krzysztof Witkowski

krzysztof@tenilo-okna.pl

+48 516 308 867

Albo wypełnij wniosek na stronie kontaktowej!

Zapraszamy również do naszego biura przy ul. Galla Anonima 3, w Bydgoszczy