top of page
logov2.png

Serwis

Prowadzimy kompleksowy serwis stolarki budowlanej, jesteśmy doświadczeni w montażu i naprawie. Zapewniamy najwyższą dbałość, rozsądne ceny oraz serdeczną obsługę.

Montaż okna

Jak zadbac o okna?

Kilka słów o konserwacji okien

Wiele konsumentów wciąż nie zdaje sobie sprawy, że przynajmniej raz w roku powinni dokonać konserwacji swoich okien PCV. 

Mycie szyb i profili

Prawie każdy z nas podczas wiosenny porządków pamięta o umyciu okien, należy wtedy pamiętać że okna nie składają się tylko z szyb, ale również z ramy i skrzydła które są narażone na gromadzenie pyłów które mogą później dostać się do mechanicznych części okna, np. do okuć.

Regulacja okuć

Jeżeli podczas zamykania okna musimy użyć siły lub skrzydło okna haczy jego ramę, to oznaka że najwyższa pora dokonać regulacji okuć. W tym celu mogą Państwo wezwać nasz serwis, bądź dokonać tego samemu. Wiele wysokiej jakości poradników znajdą Państwo na portalach takich jak YouTube.

Konserwacja uszczelek

Uszczelki, szczególnie takie nie wykonane z dodatkiem kauczuku powinny być corocznie natłuszczane aby zachowały swoje uszczelniające właściwości. Najlepiej wykorzystać w tym celu wazeliny technicznej, koniecznie bezkwasowej bądź użyć specjalnego preparatu do uszczelek. Taki zabieg zapewni nam o wiele lepszy docisk i co za tym idzie szczelność okna która szczególnie przydaje się zimą.

Smarowanie okuć

Tak jak każdą mechaniczną część, okucia należy smarować. Zapewnia to płynniejszą i przyjemniejszą pracę okna. W tym celu można wykorzystać tę samą wazelinę techniczną którą wykorzystywaliśmy do natłuszczania uszczelek, bądź zakupić specjalny smar silikonowy.

Chcesz umówić serwis?

zadzwoń do naszego przedstawiciela

 Nasz lokal handlowy 

ul. Galla Anonima 3

85-790 Bydgoszcz

Przedstawiciel Handlowy

Krzysztof Witkowski

 Nasz lokal handlowy 

ul. Galla Anonima 3

85-790 Bydgoszcz

bottom of page